29 sierpnia 2020 08:12 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 odbędzie się 1 września br. (wtorek). Bardzo prosimy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli o zapoznanie się z "Wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa SP nr 1 w Harcie" obowiązującymi na terenie naszej szkoły.

O godzinie 9.00 odbędzie się spotkanie z wychowawcami w klasach:
- klasa 0 – mgr Ewa Twardak, sala oddziału przedszkolnego
- klasa I – mgr Renata Pieńkos, sala na parterze
- klasa II – mgr Renata Kocaj, sala na I piętrze
- klasa III – mgr Ewa Banaś, sala na I piętrze
- klasa IV – mgr Anna Owsiany, sala matematyki
- klasa V – mgr Rafał Bilski, sala gimnastyczna
- klasa VI – mgr Agata Zawadzka, sala informatyki
- klasa VII – mgr Marta Hembel, sala biologii
- klasa VIII – mgr Lidia Wojtas, sala historii

Zasady bezpieczeństwa:
- Na teren szkoły wchodzą tylko uczniowie (bez rodziców), dezynfekują ręce i udają się do wyznaczonych klas na spotkanie organizacyjne z wychowawcami. Natomiast rodzice uczniów klas 0 i I mogą wejść do szkoły ze swoimi dziećmi tylko w maseczkach.

- W klasach, podczas lekcji, nie ma obowiązku używania środków ochrony ust i nosa.

- Do szkoły przychodzą tylko dzieci zdrowe – bez oznak kataru, kaszlu, podwyższonej temperatury ciała.

- W przypadku oznak jak wyżej, powiadamiamy rodzica o konieczności odbioru dziecka ze szkoły.

- Kontakty osobiste rodziców z dyrektorem szkoły, wychowawcami lub nauczycielami należy wcześniej uzgodnić telefonicznie.