26 czerwca 2020 08:30 | Aktualności

26 VI 2020 r. - Pożegnanie szkoły przez uczniów klasy VIII

Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele!

Nasz czas w tej szkole właśnie dziś dobiegł końca.

Pragniemy  Wam serdecznie podziękować za trud i serce, które nam okazaliście. Wiemy, że czasami sprawialiśmy kłopoty. Wykazaliście się wielką wyrozumiałością i cierpliwością w stosunku do nas. Dzięki Wam, mogliśmy poznać takie  wartości jak przyjaźń, lojalność czy  odpowiedzialność. Cieszymy się, że w naszym szkolnym życiu, był czas nie tylko na ciężką pracę, ale i na dobrą zabawę.

Drodzy Nauczyciele, będziemy o Was pamiętać i mamy nadzieję, że dobrze nas zapamiętacie. Chcemy Wam dziś z całego serca podziękować za trud, który włożyliście w nasze wychowanie, naszą edukację, za Waszą cierpliwość i życzliwość oraz przede wszystkim za całą wiedzę, którą nam przekazaliście. Wszystko to sprawiało, że czuliśmy się bezpiecznie.

W tak ważnym dla nas wszystkich dniu, oprócz  podziękowań, chcemy Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia: dalszej wytrwałości w szerzeniu edukacji, pomyślności, a także sukcesów w  pracy.

Drodzy Rodzice!

Doskonale wiemy, że szkoła nie byłaby taka sama bez Waszej współpracy z nauczycielami.

Pragniemy  podziękować Radzie Rodziców za zaangażowanie, trud i serce, które włożyli w pracę na rzecz naszej szkoły.

Koleżanki i Koledzy!

Dzisiejszy dzień tak radosny, a zarazem tak smutny - zakończy jeden z ważniejszych etapów naszego życia. Teraz każdy z nas pójdzie w swoją stronę, lecz w naszych sercach zawsze pozostanie miejsce, na wspomnienia, ze wspólnie spędzonych chwil z naszymi młodszymi koleżankami i kolegami. Wiemy, że zawiązane tutaj przyjaźnie przetrwają próbę czasu.

Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie o nas pamiętać.

Klasa VIII