01 czerwca 2020 19:49 | Aktualności

SZKOLNY KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA

Tegoroczna – piąta edycja  SZKOLNEGO KONKURSU TABLICZKI MNOŻENIA  miała odmienną formę. Klasy rywalizowały zdalnie 1 czerwca 2020 roku na platformie Quizizz. Wszyscy uczestnicy rozwiązywali test, który składał się z 60 pytań zamkniętych i otwartych. Należało podać iloczyny i ilorazy z zakresu tabliczki mnożenia do 100. W wyniku rywalizacji klasowej ustalono następującą kolejność:

I miejsce klasa VII  - 99%

II miejsce klasa VIII  - 99%*

III miejsce klasa VI - 98 %

*o miejscu zdecydował czas udzielania odpowiedzi

Zwycięzcy otrzymają nagrodę główną, a pozostałe klasy okolicznościowe dyplomy.

Wszyscy uczniowie, którzy w regulaminowym czasie bezbłędnie wykonali wszystkie działania otrzymają dyplomy i ocenę bardzo dobrą z matematyki. Przyznane zostały również wyróżnienia indywidualne dla klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia. Uczniowie ci, bezbłędnie  i w najkrótszym czasie wykonali konkursowe zadanie w swoich klasach.

Mistrzami klas zostali:

Dawid Wąsowicz – klasa IV

Paweł  Drewniak - klasa V

Ada Filip - klasa VI

Paweł Słupek -  klasa VII

Martyna Potoczna - klasa VIII

Wśród wszystkich uczestników konkursu największą liczbę punktów zdobyli:

I miejsce – Paweł Drewniak klasa V (67180 punktów)

II miejsce – Ada Filip klasa VI (64730 punktów)

III miejsce – Martyna Potoczna klasa VIII (64620 punktów)

Wszystkim uczestnikom gratuluję wyników i zapraszam do rywalizacji w nowym roku szkolnym.

A.O.