14 maja 2020 14:10 | Aktualności

Szkoła Muzyczna w Dynowie ogłasza

Szanowni Rodzice.

Gorąco zachęcam i krótko informuję o prowadzonym aktualnie naborze uczniów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Dynowie, działającej na III piętrze PSP nr 1.

Polecam szczególnej uwadze Państwa tę informację ze względu na jej  znaczenie dla przyszłości Waszej pociechy.

Nauka w szkole jest bezpłatna, dzieci uczą się najczęściej 2 dni w tygodniu po 2 godziny.

Składa się z lekcji instrumentu, elementów tańca, rytmiki, śpiewania i poznawania teorii muzyki.

Udowodniono  naukowo że dzieci uczące się muzyki osiągają znacznie lepsze wyniki w szkole powszechnej, są bardziej zaradne i nawiązują lepsze relacje  i liczne znajomości.

Szkoła dysponuje instrumentami do wypożyczenia w początkach nauki.

ZAPISY POPRZEZ FORMULARZ ODBYWAJĄ SIĘ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ  PRZEZ STRONĘ : www.szkolamuzyczna.dynow.pl.

Na stronie znajdują się również krótkie prezentacje instrumentów przez uczniów naszej Szkoły.

Z powodu sytuacji epidemicznej terminy mogą ulec wydłużeniu lub przesunięciu.

ZAPRASZAMY .