07 kwietnia 2020 13:13 | Aktualności

Przygotowania świąteczne... - konkurs

W ramach zdalnego nauczania techniki i plastyki w klasach I – III, w naszej wirtualnej szkole, został zorganizowany konkurs nawiązujący do zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.
Pomimo obecnej, trudnej sytuacji, uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w przygotowanie ciekawych prac, przesyłając zdjęcia wykonanych ozdób. Przede wszystkim dziękujemy rodzicom, którzy zmobilizowali swoje pociechy do udziału w konkursie, jako wykorzystanie wolnego czasu i „zabicie” kwarantannowej nudy.
Święta Wielkanocne wiążą się z kolorowymi ozdobami, rozmaitymi tradycjami, których kultywowanie jest ważnym elementem przygotowań do Świąt i stanowiło cel konkursu.
Pomimo, że Święta spędzimy w domu, to nasi uczniowie poprzez prace nie zapomnieli o tradycjach, dzięki czemu możemy oglądać i podziwiać pięknie wykonane palmy, pisanki, babki wielkanocne, koszyczki, kartki świąteczne, stroiki oraz inne ozdoby.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odędzie się po powrocie do szkoły.