12 grudnia 2019 19:49 | Aktualności

STOP uzależnieniom - konkurs

12 grudnia 2019 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Profilaktyki Uzależnień "Stop uzależnieniom", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. B. Markiewicza w Harcie. Uczestnicy konkursu - uczniowie naszej szkoły SP nr 1 i SP nr 2 w Harcie - swoje umiejętności, wiedzę i artyzm zaprezentowali w trzech kategoriach konkursowych: plastycznej, literackiej oraz wiedzy o alkoholizmie, narkomanii, dopalaczach i nikotynizmie.
     Jury w osobach nauczycieli i dyrektorów obydwu szkół oraz przedstawicielki Urzędu Ģminy w Dynowie, jak również Pana Wójta, wyłoniło zwycięzców poszczególnych kategorii. Najwięcej emocji dostarczył uczestnikom test wiedzy, składający się z 21 zadań oraz dogrywka, podczas której uczniowie odpowiadali na pytania ustnie. Konkurs zakończył się wręczeniem nagród, ufundowanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Gratulujemy zwycięzcom:

- kat. wiedzy: Julii Tereszak – I miejsce; Oli Ulbrich – II miejsce; Dominikowi Kiełbasa – III miejsce

19 uczniów od klas IV – VIII wzięło udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O ALKOHOLIZMIE, NIKOTYNIZMIE, NARKOMANII I DOPALACZACH „STOP uzależnieniom” w części plastycznej organizowanego przez SP nr 2 im. bł. ks. B. Markiewicza w Harcie. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 12 grudnia br.
II miejsce zdobyła Kinga Potoczna kl. VII,
III miejsce – Jadwiga Nowak kl. VII
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy!