15 czerwca 2019 14:14 | Aktualności

Wycieczka do Zakopanego

Na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego, wraz z kolegami z klasy 8 wybraliśmy się na ostatnią, wspólną wycieczkę do Zakopanego. Przez trzy, bardzo słoneczne dni zwiedziliśmy najbardziej popularne miejsca stolicy gór, np. Krupówki, Krzeptówki, Skocznia narciarska. Udaliśmy się także pieszo nad Morskie Oko, co dla wielu osób okazało się być ogromnym wyzwaniem, ale wspólnie się wspierając, daliśmy radę!

Nie zabrakło też wyjazdu na termy BUKOVINA, na których świetnie się bawiliśmy.
     Pragniemy podziękować naszym opiekunom - Księdzu Bartoszowi Grędzie oraz panu Arkadiuszowi Banasiowi. Szczególne wyrazy wdzięczności składamy Panu Rafałowi Bilskiemu, naszemu wychowawcy, za zorganizowanie całej wycieczki, oraz za wspaniałe 3 lata w gimnazjum.

Uczniowie klasy III gimnazjum