24 maja 2019 10:23 | Aktualności

XI edycja konkursu OMNIBUS

Wyróżnienie dla Dominka w  XI EDYCJI KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO JĘZYK ANGIELSKI I MATEMATYKA "OMNIBUS 2019" w kategorii matematyka.

W dniach 22.05.2019r. – 23.05.2019r. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie i Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie byli organizatorami XI edycji konkursu interdyscyplinarnego „OMNIBUS” pod patronatem Starosty Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Pogórza Przemysko – Dynowskiego w kategorii język angielski i matematyka. Uczestnicy reprezentowali powiaty: brzozowski, przeworski, przemyski i rzeszowski. W konkursie rywalizowało 117 uczniów z 19 szkół przygotowanych przez 42 nauczycieli.
     W dniu 22 maja 2019 r. odbyła się kategoria – język angielski. Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Ryś, Błażej Stochmal, Jagoda Stochmal i Patrycja Ślemp.
     Natomiast w dniu 23 maja 2019 r. odbyła się kategoria – matematyka, w której wzięli udział: Joanna Dziopak, Błażej Stochmal i Dominik Kiełbasa. Miło jest nam poinformować, że
Dominik wśród 55 uczestników  otrzymał wyróżnienie w kategorii matematyka.