28 lutego 2019 22:26 | Aktualności

Bal karnawałowy

28 lutego 2019 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Wzięli w niej udział uczniowie od klasy IV – VIII i III gimnazjum.

Na pięknie udekorowanym korytarzu, który zamienił się w salę balową, w rytm muzyki,  bawiło się około siedemdziesięciu uczniów. Zabawie towarzyszyły różne atrakcje, o które zadbała Rada Rodziców. Dzieci i młodzież mogli zrobić sobie  zdjęcia w fotobudce, która wyposażona była w gadżety umożliwiające im wcielić  się  w różne postacie z filmów, bajek. Rodzice również przygotowali przebrania, nakrycia głowy, które każde dziecko mogło ubrać i na chwilę zamienić się w księżniczkę, nimfę, pirata, czy w inną fantastyczną postać.

W przerwie pomiędzy pląsami, można było zjeść tradycyjnego pączka oraz inne  słodkości związane z tradycyjnym „tłustym czwartkiem”. Rodzice przygotowali również pizzę i każdy mógł się nią częstować bez ograniczeń.

Uczestnicy balu bawili się świetnie i kiedy czas zabawy dobiegł końca, z żalem opuszczali szkołę.

Bal karnawałowy umożliwił uczniom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tego przedsięwzięcia.

LW