27 stycznia 2018 12:59 | Aktualności

Zabawa choinkowa

Jak co roku w naszej szkole została zorganizowana zabawa choinkowa. Tym razem jednak odbywała się ona w ciągu dwóch popołudni. Najpierw dla klas młodszych- klasy 0-IV- a potem starszych.  Oczywiście mile widziane były też dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do naszej placówki.  Wystrojem holu  zajął się Samorząd Uczniowski, dbając by dekoracje były ładne i wprowadzały karnawałowy klimat.  Nad sprawnym przebiegiem całej imprezy czuwała Rada Rodziców. To właśnie głównie mamy postarały się o przepyszne, własnoręcznie przygotowane pizze oraz inne smakołyki  z takim apetytem zjadane przez uczniów.

Te urocze chwile rozrywki uprzyjemniał didżej lansując najnowsze przeboje muzyczne, w takt których wszyscy ochoczo się bawili.

Samorząd Uczniowski  składa serdeczne podziękowania Panu Dyrektorowi  oraz  Radzie Rodziców za wspaniałą organizację, życzliwą atmosferę i wysiłek włożony w stworzenie wyjątkowej zabawy.