22 grudnia 2017 09:52 | Aktualności

Apel świąteczny

22 grudnia Samorząd Uczniowski przygotował  uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt  Bożego Narodzenia. Przewodnicząca naszej szkoły Zuzanna Stochmal zadeklamowała wiersz o tematyce świątecznej, a następnie w imieniu wszystkich uczniów złożyła życzenia Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu.

Później zespół wokalny wykonał mini koncert polskich kolęd i pastorałek. Na wyjątkowe wyrazy uznania zasługuje najmłodsza solistka Amelia Kośmider.

W dalszej części programu Pan Dyrektor Krzysztof Kędzierski wręczył dyplomy  i nagrody tym uczniom, którzy brali udział w konkursach: plastycznym i ortograficznym, a potem nagrodził niektórych nauczycieli doceniając ich pracę.

Ostatnim akcentem spotkania były słowa Pana Dyrektora dotyczące zachowania bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki oraz ciepłe i serdeczne życzenia skierowane do wszystkich zebranych.