04 września 2017 19:16 | Aktualności

4 IX 2017r. - rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/18

4 września 2017 roku rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny od uczestnictwa w uroczystej Mszy Świętej. Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły, gdzie uczniowie klas V i VI wraz z  zespołem wokalnym zaprezentowali część artystyczną.  Zgromadzonych na sali gimnastycznej powitał Pan dyrektor Krzysztof Kędzierski.  Bardzo ważnym aspektem, który poruszył Pan dyrektor jest dbałość o mienie szkolne oraz sprawy bezpieczeństwa uczniów na terenie szkoły i w jej pobliżu. Po przemówieniu uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami. Pewnie wielu uczniów z żalem żegnało wakacje, bo jak zawsze trwały za krótko, ale mamy nadzieję, że znalazła się przynajmniej garstka takich, którzy do szkoły powrócili z radością choćby dlatego, aby spotkać koleżanki i kolegów.