29 maja 2017 08:42 | Aktualności

28 V 2017r. piknik rodzinny połączony z Dniem Matki i Dniem Dziecka

W dniu 28 maja 2017 Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 2 w Harcie wspólnie z OSP Harta i Sołtysem Wsi Harta zorganizowali piknik z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.
     Impreza rozpoczęła się od krótkiego przedstawienia dla mam przygotowanego przez uczniów ZS nr 2 w Harcie. Wśród atrakcji dla najmłodszych były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, pokazy wozów strażackich, udzielania pierwszej pomocy oraz zabawy i konkursy z nagrodami prowadzone przez OSP Harta i panią Sołtys Marię Pałac.
     Dla wszystkich przybyłych gości przygotowano słodki poczęstunek w postaci przepysznych ciast i ciasteczek oraz potraw z grilla. Zorganizowano również festyn taneczny dla dzieci i dorosłych. Imprezę wspierali lokalni sponsorzy.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie.
Rada Rodziców przy ZS nr 2 w Harcie.